Yasak aşıklar Ümran Seyhan ile Kenan Tosun yan yana! ‘Neden kaçıyorsun ki?’

Geçtiğimiz aylarda magazin gündemi Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un yasak ilişki yaşadığı haberiyle çalkalanmıştı.

İkili Nişantaşı’nda samimi bir şekilde görüntülenmişti. Ünlü oyuncu Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun yaptığı açıklamayla ihaneti doğrularken baba Tosun iddialar karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti.

EŞİNDEN BOŞANMA KARARI ALMIŞTI

Yaşananlardan sonra Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan yasak aşkı Kenan Tosun’la bir kez daha birlikte görüntülenmişti. İlerleyen günlerde de açıklama yapan Serpil Tosun’un, eşinden boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü.

“YORUM YAPMAM DOĞRU OLMAZ”

Yaşananlara Serenay Sarıkaya ve Cansu Tosun sessiz kalmış mubabirlerin konuyla ilgili sorularını “Ailevi konular” ya da “Yorum yapmam doğru olmaz” şeklinde geçiştirmişti.

YENİDEN GÖRÜNTÜLENDİLER

Sevgililer önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Yanyana yürüyen sevgililerden Kenan Tosun görüntülendiğini fark edince Ümran Seyhan’ın yanından uzaklaştı.

“KAÇACAK BİR DURUM YOK”

O sırada Ümran Seyhan, “Neden kaçıyorsun ki! Kaçacak bir durum yok. Gel yanıma” diyerek sevgilisini sakinleştirdi. İkili daha sonra birlikte yürümeye devam ederek gözden kaybolurken muhabirlerin soruları karşısında gülümsemekle yetindiler. ?

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx