Sacha Boey Galatasaray’ı yanından ayırmıyor! Bayern Münih itirafı geldi

Galatasaray’dan Bayern Münih’e rekor ücretle transfer olan Sacha Boey, yeni yuvasına ısındırılmaya başladı. Almanya’nın yeme-içme kültürü en zengin bölgelerinden Bavyera’nın yolunu tutan Fransız futbolcu, çıktığı antrenmanlarda takıma alışmaya çalışırken, gündelik hayatını da bu yeni adresine yavaş yavaş adapte ediyor.

GALATASARAY FORMALI FOTOĞRAF
Bayern Münih kulüp televizyonunun ‘Müdavim masası’ isimli programına katılan Sacha Boey’e Bavyera’nın yöresel lezzetleri tattırıldı. Bir yandan özel yemeklerin tadına bakan futbolcu, bir yandan da hem futbol hem de gündelik yaşantısıyla ilgili konularda sohbet etti. Boey’in Münih’te yanından ayırmadığı, çerçevelettirdiği Galatasaray formalı resimleri, programın dekoru içerisinde yer aldı.

Çekilen program kulüp televizyonu tarafından ‘Müdavim masası formatında sizi 23 yaşındaki oyuncuyla daha detaylı olarak tanıştıracağız. Kökenleri, idolleri, bugüne kadarki kariyeri ve Bayern’de özellikle kimi sabırsızlıkla beklediği gibi, yeni transferimizin heyecan verici ayrıntılarını bulacaksınız’ ifadeleriyle sunuldu.

‘SANE’YE KARŞI ZORLANDIM’
Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon sarı-kırmızılı formayla Alman ekibine karşı sahaya çıkan Boey programda, Münih’teki maçın görüntüleri eşliğinde konuştu, ‘Galatasaray formasıyla Bayern’e karşı en çok Leroy Sane’ye karşı zorlandım. Sane çok atletik ve çok çabuk bir oyuncu. Bayern maçında atmosfer ve saha çok iyiydi. Zorlu ve çok iyi bir maçtı’ dedi.

Yeni takımında birlikte forma giymeyi iple çektiği isimlerden birisinin Mathys Tel olduğunu, çünkü 18 yaşındaki oyuncuyla ortak bir Rennes geçmişleri olduğunu söyleyen Boey, ailesinin her zaman arkasında durduğunu ve kendisini desteklediğini de dile getirdi. Programda çizgi romanlara çok düşkün olduğunu da belirten futbolcu ‘Bayern Münih ile ilk maçıma çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx