Hyundai Elantra fiyat listesi: Hem lüks hem ucuz!

Sıfır otomobil pazarında fiyatlar bir hayli yüksek. Honda Civic, Toyota Corolla ve Skoda Octavia gibi otomobiller, C Sedan dünyasının öne çıkan arabaları konumunda.

Ancak Hyundai Elantra da son dönemlerde tüketiciler için ciddi bir alternatif olmayı başardı. Oldukça lüks özelliklerle donatılan aracın fiyatları emsallerinden biraz daha ucuz.

Hyundai Elantra fiyat listesi: Hem lüks hem ucuz!

Hyundai Elantra ülkemizde sadece iki farklı donanım seçeneğiyle beraber geliyor. Bu durum, Elantra’nın ülkemizdeki piyasasının biraz daha zayıf olmasına yol açıyor.

Ancak aracın sunduğu donanımsal özelliklerine göre belirlenen fiyatı bir hayli uygun diyebiliriz. Bu da araca olan talebin günden güne yükselmesini sağlıyor.

Oldukça sportif bir tasarım çizgisine sahip olan Elantra, keskin hatları ve agresif yapısı sayesinde yolda kolayca dikkat çekiyor.

474 litrelik bagaj hacmiyle günlük kullanımlar için oldukça yeterli bir yükleme alanı sunan Elantra, arka koltukları yatırmanız halinde daha büyük bir alan yakalamanıza da imkan tanıyor.

1.6 litrelik benzinli motor ve CTV şanzımana ev sahipliği yapan otomobilin donanım seçenekleri ve fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

1.6 MPi Prime CVT Benzin Otomatik

Fiyatı: 1.296.296 TL

1.6 MPi Elite CVT Benzin Otomatik

Fiyatı: 1.581.296 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx