Altın Kelebek’e yönetmen aşkıyla katıldı! ‘Belgesel zamanım gelmişti’

Altın Kelebek Ödül Töreni öncesinde ünlü isimler, birbirinden şık kıyafetleriyle kırmızı halıda boy gösterdiler. İrem Derici, Altın Kelebek’e yönetmen sevgilisi Gökhan Fırat ile el ele katıldı.

“HER SENE BİR ŞEKİLDE ALTIN KELEBEK’TE OLUYORUM”

“Ben de aynaya baktım beğendim ikimizi” diyerek birbirlerine yakıştıklarını söyleyen popçu, “Ben her sene bir şekilde Altın Kelebek’te oluyorum; bazen ödül veriyorum, bazen şov yapıyorum, bazen altı ödülle sahneye çıkıp dağıtıyorum. Bugün açılış şovu bana kısmet oldu” dedi.

“SABAH ATEŞİM 39’DU”

Son günlerde yaşadığı sağlık sorunlarından bahseden İrem Derici, “Bir aydır çok kanlı bir süreç geçiyor, dipçik gibi sağlam durduğuma bakmayın, sabah ateşim 39’du. Belimle alakalı büyük sıkıntılar yaşadım. Bana şans dileyin, az sonra doktor gelip tansiyonumu ölçecek” şeklinde konuştu.

“BU İŞE BENİM KADAR GÖNLÜNÜ KOYDU”

Gökhan Fırat’ın Altın Kelebek’teki sahne şovunun belgeselini çekeceğini dile getiren şarkıcı, “Ona ayrı bir teşekkürüm var. Gökhan en az benim kadar gönlünü koydu bu işe ve belgeselini çekiyor” ifadelerini kullandı.

Altın Kelebek heyecanını dile getiren İrem Derici, “Hazırlık aşamalarından itibaren toplantılardan dans provalarına kadar inanılmaz bir iş oluyor. Bence benim belgesel zamanım gelmişti zaten. Teşekkürler Gökhan Fırat” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir