Yemek Sepeti jet ski ile teslimat yapmaya başladı!

Türkiye’nin en popüler online platformlarından olan Yemek Sepeti bir yeniliğe imza attı. Platform artık jet ski ile teslimat yapıyor. Farklı teslimat yöntemleri sunmaya başlayan şirket bu kapsamda jet ski ile teslimatlara başladı. Daha önce yapay zekalı robotla teslimata başlayan Yemeksepeti şimdi de Jet Ski ile teslimat özelliğini kullanıma sundu. Bu proje ilk olarak Marmaris Koyu’nda başlatıldı.

Yemek Sepeti jet ski ile teslimat yapmaya başladı!

Marmaris Koyu yakınında anlaşmalı restoranlardaki yiyecek ve içecekler yeni teslimat yöntemi ile dağıtılıyor. Marmaris koylarındaki teknelere Yemeksepeti jet ski’leri ile teslim ediliyor. Marmaris, Adaköy, Keçi Adası, Bedir Adası ve Karga Adası koylarına Yemeksepeti Jet Ski’leri ile teslimat yapılabilecek.

Teknelerin adres tanımlaması ise GPS konumuna göre uygulama tarafından algılanacak. Yemeksepeti jet ski’leri yaz sezonu boyunca Marmaris Koyu’nda hizmet edecek. Şirket daha önce de farklı teslimat yöntemleri denemişti ve bunların arasında otonom teslimat robotları yöntemi yer alyordu. İstanbul İstanbul Caddebostan’da Yemekesepeti YEBO adı verilen dört tekerlekli otonom araçlar ile teslimat yapılıyor. Ancak şirket modern hayatın yeniliklerine uyum sağlayacak şekilde değilşiklikler yapmaya devam ediyor. Yenilikçi yaklaşımı ile dikkat çeken platform bu kapsamda yeni çalışmasını duyurdu. Siz bu yenilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yemeğinizin jet ski ile gelmesini ister miydiniz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.