Türk Telekom’un yerli eSIM’ine geçiş büsbütün fiyatsız oldu

 Türk Telekom, taşınabilir dünyada çığır açan eSIM teknolojisini bu yeniliği destekleyen ve yeni çıkan tüm akıllı cep telefonlarında kullanıma sunuyor.

Firmadan yapılan açıklamaya nazaran, Türk Telekom müşterileri, yüzde 100 yerli teknolojiyle üretilen eSIM hizmetinden numaralarını değiştirmeden ve ek fiyat ödemeden yararlanabiliyor.

Türkiye’nin başkan bilgi ve bağlantı teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni jenerasyon teknolojilerin geliştirilmesi için çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor. Türk Telekom, kişisel ve kurumsal kullanıcıların faydalanabildiği eSIM teknolojisini, bu yeniliği destekleyen ve yeni çıkan tüm akıllı cep telefonlarında kullanıma sunuyor.

YÜZDE 100 YERLİ TEKNOLOJİ

Türk Telekom, akıllı telefonlardan giyilebilir teknolojilere, otomotiv sanayisinden internete bağlı daha birçok esere kadar geniş bir alanda kolaylıkla kullanılabilecek eSIM’ı yüzde 100 yerli teknolojiyle üretiyor. Türk Telekom altyapısıyla, Türkiye’de kurulan sunucularla entegrasyonu tamamlanan eSIM teknolojisiyle, fizikî bir müdahale gerekmeden operatör profili oluşturulabiliyor.

ÇEVRE DOSTU BİR DİJİTAL DENEYİM

Bilgi Teknolojileri ve Bağlantı Kurumu’nun SIM teknolojilerini destekleyen sistemlerin heyetimi ve aygıtlarda kullanımı kapsamındaki konsey kararlarına uygun olarak, büsbütün yerli ve ulusal olarak üretilen eSIM teknolojisi, kullanıcılara dijital bir tecrübe sunuyor. Dijital yapısı nedeniyle kaybolma ya da çalınma riskleri taşımayan ve fizikî bir SIM karta gereksinim olmadığı için kart değişimi ihtiyacını ortadan kaldıran eSIM, birebir vakitte etraf dostu olma özelliği de taşıyor.

Türk Telekom müşterileri, yüzde yüz yerli teknolojiyle üretilen eSIM hizmetinden numaralarını değiştirmeden ve ek fiyat ödemeden yararlanabiliyor. 

KAYNAK: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.