Survivor’da Atakan ve Adem gerildi: Seni üzerim

TV8 ekranlarının fenomen müsabakası Survivor 2022 All Star’da büyük finale yanlışsız geri sayım devam ediyor.

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği ve Dominik’te oynanan Survivor All Star, 22 Mayıs Pazar akşamı 111. kısmıyla ekranlara geldi.

Adrenalinin bir an olsun düşmediği yarışın 111. kısmında kırmızı ve mavi ekip yarışmacıları, üçüncü sefer dokunulmazlık ve ödül oyunu için karşı karşıya geldi.

3. dokunulmazlık ünlülerin oldu

Survivor 2022 All Star’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu, yeniden nefes kesen çabalara sahne oldu. Oyunu kazanan dokunulmazlığın yanı sıra mükafatı de aldı.

Mükafatı köfte, patates kızartması, salata ve tiramisu olan oyunu, hem bayanlarda hem de erkeklerde kazanan takım ünlüler oldu ve üçüncü dokunulmazlık da ünlüler ekibine gitti.

Anıl’dan Ogeday’a ‘taklitçi’ benzetmesi

Anıl, Hikmet karşısında kaybettiği oyunun akabinde bench’teki Ogeday ile tartışma yaşadı. Ogeday, oyun sonunda ”Anıl bizden hala.” kelamlarını sarf edince ipler gerildi.

Anıl ise Ogeday’a, ”Ogeday küçük Atakan olmuşsun. Bu türlü konuşmalar. Onun kelamları onun konuşmaları.” halinde karşılık verdi.

”Kaybetmeyi bil”

Ogeday’ın “Bu yarıştaki tek hudutlu kişi sensin Anıl.” kelamlarına karşılık Anıl, “Ben seni sivilde de tanıyorum Ogeday sen bu türlü değilsin.” tabirlerini kullandı.

İkili ortasındaki tartışma, Ogeday’ın ”Kaybetmeyi bil. Ayşe’yi kaç sefer azarladın, benchte kaç kişiyi azarladın. Sonra da gidip herkesten özür diliyorsun.” kelamları ile son buldu.

Ogeday ile oyuna çıkan Anıl, kazandığı sayının akabinde ”Şimdi anladın mı kardeş o kırmızı takımdakinin kim olduğunu!” diyerek Ogeday’ı işaret etti.

”Üzerim seni”

Atakan, Anıl’ın kazandığı oyunun akabinde kırmızı kadro bench’ine ihtar niteliğinde kelamlar sarf etti.

Atakan’a cevap ise Adem’den geldi. Tartışmanın dozunun artması ile Atakan, “Üzerim seni” kelamlarını kullandı.

Adem’in ”Merak ettim nasıl üzeceksin beni söyle bakalım” sorusuna Atakan, ”Sakatlığın geçince alırım seni yener üzerim.” karşılığını verdi.

Adem’in ”İyi ‘R’ yaptın.” çıkışına Atakan, ”R’de bir numara senin. İstersen ismi Radem olarak değiştirebilirim.” dedi.

3. eleme adayı Hikmet oldu

Survivor’da birinci dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler, Berkan’ı potaya gönderirken ikinci oyunu ünlüler kaybetti ve Ayşe eleme adayı olarak seçildi. Gönüllüler grubunda dokunulmaz olan Ogeday oldu.

Üçüncü dokunulmazlık oyununu gönüllüler ekibi kaybettiği için kadro kurula gitti. Konseyde yapılan oylama sonucu üçüncü eleme adayı Hikmet oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.