Mehmet Ali Nuroğlu kimsenin ruhu bile duymadan nikah masasına oturdu! İlk kareyi paylaştı…


Başarılı oyunculuk performansı ile hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Herkesi şaşırtan gelin ve damattan ilk kare geldi.

2004 yılında ekranların büyük ilgiyle takip edilen dizisi Çemberimde Gül Oya dizisiyle izleyicinin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz adlı dizideki Vedat rolüyle hafızalarda büyük yer edinmişti. Dizide oynadığı kötü karakter sebebiyle gerek eleştirilere maruz kalan gerekse oyunculuk performansıyla övülen ünlü oyuncu son olarak, yeni versiyonu çekilen Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinde Yücel karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Özel hayatıyla da merak edilen ünlü oyuncunun bir süredir Berrin Ağırbaş ile birliktelik yaşadığı biliniyordu. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çift sessiz sedasız evlendi.

Mehmet Ali Nuroğlu ve Berrin Ağırbaş

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİ!

2011 yılında Çiçek Nuroğlu ile nikah masasına oturan 43 yaşındaki oyuncu boşandıktan sonra Berrin Ağırbaş ile birliktelik yaşamaya başladı. Herkesi şaşırtan ünlü oyuncu Ağırbaş ile sessiz sedasız bir şekilde nikah masasına oturdu. Oyuncu düğün haberini, nikaha gelen arkadaşlarının sosyal medya hesabı üzerinden “Düğün günü” notu ile çifti paylaştığı kareyi kendi hesabı üzerinden paylaşarak verdi. Çifte dostlarından tebrik mesajları geldi.

Mehmet Ali Nuroğlu ile Berrin Ağırbaş evlendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Derya Bedavacı ile Ecem Erkek düeti diziye damga vurdu! Güzel Günler dizisinde…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*