AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten değerli açıklamalar

Son dakika haberi! AK Parti Merkez Karar ve İdare Şurası (MKYK), Lider Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında bugün toplandı. Toplantıda dar gelirliler için atılacak yeni adımlar ve toplumsal konut projesi, KPSS soruşturması, cemevine provokatif atak ve Rusya önderi Putin’le Soçi’de yapılan görüşme ele alınacak. Ömer Çelik açıklama yapıyor…

Ömer Çelik’in açıklamalarından satır başları şöyle; 

CEMEVLERİNE SALDIRILAR

Yapılan atakların provokasyon olduğu açık

Toplantıda Lider Erdoğan, Soçi’de gerçekleştirdiği Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin ile yaptığı görüşmenin ayrıntılarını kurmayları ile paylaşacak.

ERDOĞAN’IN CEMEVİ ZİYARETİ

Kardeşlik sofrası etrafında lokmalar paylaşılacak.

Toplantıda Lider Erdoğan, Soçi’de gerçekleştirdiği Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin ile yaptığı görüşmenin ayrıntılarını kurmayları ile paylaşacak.

GAZETECİ LATİF ŞİMŞEK’E SALDIRI

Latif Şimşek’ yapılan saldırıyı bir kere daha kınayalım. Bir gazeteciye şiddet uygulanması üzere bir barbarlık çok ender görülen bir şey.

AK PARTİ’NİN 20. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

14 Ağustos’ta partimiz kuruldu. 21. yılımızı idrak edeceğiz. Partimizin 20. yılında kuruluş yıldönümü programı daha yalnızca geçmişti. Bu sene Cumhurbaşkanımızın güçlü hitabıyla AK Parti’nin yıldönümünü daima birlikte kutlayacağız.

Haberin Detayları Geliyor…

Son dakika gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza (iOS, Android) kurabilir, Twitter’da @Haber7 hesabını takip edebilirsiniz.

App Store Google Play Takip Et

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.